Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Closed
gu: બંધ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
