Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Closed
hu: Lezárt

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: Format
hu: Formátum

en: All
hu: Mind

en: email
hu: e-mail

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: number
hu: szám

en: Webform submissions
hu: Űrlap beküldések

en: textarea
hu: szövegdoboz

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Webform submission
hu: Űrlap eredmény

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: checkboxes
hu: jelölőnégyzetek

en: checkbox
hu: jelölőnégyzet

en: Asc
hu: Növ
