Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Closed
jv: Ditutup

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: checkboxes
jv: cekbox

en: checkbox
jv: kotak pilih

en: Asc
jv: Urut Maju
