Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Closed
mr: बंद

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Format
mr: रचना

en: All
mr: सर्व

en: email
mr: ईमेल

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: - Any -
mr: - काहीही -
