Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Closed
oc: Tampat

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Open
oc: Dobèrt

en: All
oc: Tot

en: Delta
oc: Dèlta

en: email
oc: corrièr electronic

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: number
oc: nombre

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: checkboxes
oc: casas de marcar

en: checkbox
oc: casa de marcar
