Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: Action
sk: Akcia

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: Format
sk: Formát

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: number
sk: číslo

en: textarea
sk: textová oblasť

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: checkboxes
sk: zaškrtávacie polia

en: checkbox
sk: zaškrtávacie pole

en: Asc
sk: Vzostupne
