Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Action
sq: Veprimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: checkboxes
sq: kuti zgjedhjeje

en: checkbox
sq: kuti kontrolli
