Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: Action
te: చర్య

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Open
te: తెరువు

en: Format
te: ఆకృతి

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -
