Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Closed
th: ปิด

en: Action
th: แอคชั่น

en: Open
th: เปิด

en: Format
th: รูปแบบ

en: All
th: ทั้งหมด

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: checkboxes
th: กล่องเลือก

en: checkbox
th: ช่องกาตัวเลือก
