Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Closed
kn: ಮುಚ್ಚಲಾಗಿದೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ
