Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ast: Zarráu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: Format
ast: Formatu

en: All
ast: Too
