Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: All
bo: ཡོངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: checkboxes
bo: འདེམས་སྒྲོམ

en: checkbox
bo: འདེམས་སྒྲོམ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
