Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Closed
ca: Tancat

en: Action
ca: Acció

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: All
ca: Tot

en: email
ca: correu

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform

en: Scheduled
ca: Programat

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: checkboxes
ca: caselles de selecció

en: checkbox
ca: quadre de comprovació
