Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Closed
cy: Ar gau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Open
cy: Ar agor

en: Format
cy: Fformat

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Webform submission
cy: Cyflwyniad ffurf gwe

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: checkboxes
cy: bocsys gwirio

en: checkbox
cy: bocs gwirio
