Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Closed
kk: Жабық

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: checkboxes
kk: құсбелгілер

en: checkbox
kk: құсбелгі
