Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Closed
lt: Uždara

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Format
lt: Formatas

en: All
lt: Visi

en: email
lt: el. paštas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: number
lt: skaičius

en: textarea
lt: teksto sritis

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: checkboxes
lt: langeliai

en: checkbox
lt: žymimasis langelis
