Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Closed
ro: Închis

en: Action
ro: Acțiune

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: checkboxes
ro: checkboxes (căsuţele de selectare)

en: checkbox
ro: căsuţă de selecţie

en: Asc
ro: Ascendent
