Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Action
ta: செயல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Open
ta: திற

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: checkboxes
ta: தெரிவுப்பெட்டிகள்

en: checkbox
ta: தெரிவுபெட்டி
