Webform Views Extras (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Submissions
ar: الإرسالات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
