Webform Views Extras (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Webform
be: Анкета

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
