Webform Views Extras (2.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Label
de: Beschriftung

en: Options
de: Optionen

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Submissions
de: Eingaben

en: Webform
de: Webformular

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Extends Webform views and supports relationships in views with all content entities not only node.
de: Erweitert Webform-Ansichten und unterstützt Beziehungen in Ansichten mit allen Inhaltsentitäten, nicht nur Inhalte.
