Webform Views Extras (2.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Options
es: Opciones

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Submissions
es: Envíos

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
