Webform Views Extras (2.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Options
et: Valikud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Configurations
et: Seaded

en: Submissions
et: Vastused

en: Webform
et: Veebivorm

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist
