Webform Views Extras (2.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Submissions
fr: Soumissions

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
