Webform Views Extras (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Options
nl: Opties

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Webform
nl: Formulier

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
