Webform Views Extras (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Label
sv: Etikett

en: Options
sv: Alternativ

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Submissions
sv: Resultat

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om
