Webform Views Extras (2.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Label
uk: Мітка

en: Options
uk: Опції

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Webform
uk: Вебформа

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.

en: Webform Views Extras
uk: Вебформа: Екстравиди

en: Extends Webform views and supports relationships in views with all content entities not only node.
uk: Розширює види модуля Вебформа і підтримує зв’язки в видах з усіма сутностями вмісту, а не лише з матеріалом.
