Webform Views Extras (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Submissions
vi: Các đệ trình

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
