Webform Views Extras (2.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz
