Webform Views Extras (2.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Webform
hu: Űrlap

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás
