Webform Views Extras (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Options
jv: Opsi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
