Webform Views Extras (2.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Options
lt: Nustatymai

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Webform
lt: Web forma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
