Webform Views Extras (2.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Label
lv: Etiķete

en: Options
lv: Iespējas

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Webform
lv: Webforma

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
