Webform Views Extras (2.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Options
pl: Opcje

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webform
pl: Formularz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie
