Webform Views Extras (2.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Options
pt: Opções

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Configurations
pt: Configurações

en: Submissions
pt: Submissões

en: Webform
pt: Formulário

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre
