Webform Views Extras (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
