Webform Views Extras (2.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Submissions
fa: ارسال‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره
