Webform Views Extras (2.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Label
he: תווית

en: Options
he: אפשרויות

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
