Webform Views Extras (2.0.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Options
ru: Опции

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Submissions
ru: Отправления

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация
