Webform Views Extras (2.0.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Label
cs: Popisek

en: Options
cs: Možnosti

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
