Webform Views Extras (2.0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Options
fi: Valinnat

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja
