Webform Views Extras (2.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Options
hi: विकल्प

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Submissions
hi: प्रस्तुतियाँ

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में
