Webform Views Extras (2.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Options
id: Opsi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Submissions
id: Masukan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
