Webform Views Extras (2.0.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Label
it: Etichetta

en: Options
it: Opzioni

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Submissions
it: Inserimenti

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni
