Webform Views Extras (2.0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Label
ja: ラベル

en: Options
ja: オプション

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Configurations
ja: システム構成

en: Submissions
ja: 送信内容

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト
