Webform Views Extras (2.0.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Options
km: ជម្រើស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
