Webform Views Extras (2.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
