Webform Views Extras (2.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Options
pt: Opções

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Configurations
pt: Configurações

en: Submissions
pt: Submissões

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
