Webform Views Extras (2.0.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Label
ro: Etichetă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Submissions
ro: Trimiteri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
