Webform Views Extras (2.0.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: About
te: గురించి
